Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jak vlastně vzniklo očkování a co jsme s ním za 200 let dokázali

Příběh, který se opravdu stal

Markéta Lukášková

Historie

Jak vlastně vzniklo očkování a co jsme s ním za 200 let dokázali

Obrázek epizody Jak vlastně vzniklo očkování a co jsme s ním za 200 let dokázali

Poslechněte si podcast

3. 11. 2021

43 min

O epizodě podcastu

A taky něco o tom, že historie odmítání očkování je stejně dlouhá jako očkování samotné. A že si myslíme, jak žijeme v unikátní době a situaci a přitom tady už všechno bylo několikrát. Tuhle epizodu jsem natočila do bonusů a rozhodla se ji dát sem, protože mám. pocit, že to má smysl.

A taky něco o tom, že historie odmítání očkování je stejně dlouhá jako očkování samotné. A že si myslíme, jak žijeme v unikátní době a situaci a přitom tady už všechno bylo několikrát. Tuhle epizodu jsem natočila do bonusů a rozhodla se ji dát sem, protože mám pocit, že to má smysl.

Popis podcastu

Nejzajímavější a nejneuvěřitelnější příběhy jsou ty, které se opravdu staly. Realita je totiž vždycky zábavnější než fikce. Audio referáty o tom, co jste ani netušili, že vás bude bavit. A taky spousta věcí, co vás v dějáku nenaučili. Vyprávím to já, Markéta Lukášková aka @pandikralovna, spisovatelka a Karel Čáslavský chudých. Bonusové epizody: Herohero.co/podcastpribehy Pickey.cz/pandikralovna Podcast na sítích: Facebook.com/pribehkteryseopravdustal Instagram.com/podcastpribehy Tiktok.com/podcastpribehy