Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Press klub

Frekvence 1

Společnost

Veronika Gajerová: To že Samantha v pokračování nehraje mě ani nemrzí. Spíše jsem zvědavá, jak se bez ní ta dějová linka vyvine

Play

Poslechněte si podcast

22. 1. 2021

21 min

Automatický přepis podcastu

"Já se přiznám, že jsem to opravdu nevěděla. Já jsem takový optimistický člověk. Takže si myslím, že když nebude Sex ve městě, tak zas bude něco jiného. Přeci jenom to bylo deset let života, který jsem strávila vlastně s holkami a s paní režisérkou Fronkovou, bylo to moc fajn, ale prostě tak to není, tak to není, že jo. Člověk s tím nic neudělá. Beru to tak, že to takhle je a to že Samantha v pokračování nehraje mě ani nemrzí. Spíše jsem zvědavá, jak se vyvine ta dějová linka bez ní, protože ta je tam podstatná a důležitá, "uvedla v pro Frekvenci 1 herečka a dabérka Veronika Gajerová.

Popis podcastu

Exkluzivní hosté každý den na Frekvenci 1! Lidé, o kterých se mluví nebo mluvit bude! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.