Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Press klub

Frekvence 1

Společnost

Václav Klaus: S myšlenkou otevřít Česko, zrušit zákazy a lockdowny souhlasím. Prosazuji to už tři čtvrtě roku, mluví mi to z duše

Play

Poslechněte si podcast

12. 1. 2021

35 min

Automatický přepis podcastu

"Rozhodl jsem se na tu demonstraci jít, protože mě o to žádali a prosili. To je jedna věc. Druhá věc je, že já s tou zásadní myšlenkou otevřít Česko, zrušit všechny zákazy, příkazy a lockdowny souhlasím. Prosazuji to už tři čtvrtě roku a v podstatě mi to mluví z duše. To vůbec neznamená, že bych byl demonstrant a ani tím nechci říkat, že bych spolupodepsal každou větu, která tam z úst těch dalších dvou nebo kolika desítek lidí zazněla. Ale otevřít to, to je myslím naprostá nezbytnost," uvedl pro Frekvenci 1 bývalý prezident Václav Klaus.

Popis podcastu

Exkluzivní hosté každý den na Frekvenci 1! Lidé, o kterých se mluví nebo mluvit bude! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.