Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Press klub

Frekvence 1

Společnost

Roman Šmucler: Jediný epidemiolog, který by se měl k pandemii vyjadřovat je hlavní hygienička Jarmila Rážová. Předešlo by se tak tomu hádání venku

Play

Poslechněte si podcast

22. 2. 2021

33 min

Automatický přepis podcastu

"Já jsem doktor a snažím se těm lidem pomáhat, aby měli sílu překonávali věci. To je naše lékařská etika. Nemyslím si, že ten covid by měla být politicko-vojenská akce. Přenáší se to prostě jako chřipka a všichni víme, jak se tomu bránit. My k tomu nepotřebujeme Policii ČR, ani Armádu ČR. Víme všichni, jak se máme chovat, jak si máme mýt ruce, to je jedna věc. Byla strašná škoda, že se nejelo podle pandemického zákona, který byl připravený už za pana premiéra Špidly a jediný epidemiolog, který by se měl k tomu vyjadřovat je hlavní hygienička Jarmila Rážová a předešlo by se tomu hádání venku," uvedl pro Frekvenci 1 šéf České stomatologické komory Roman Šmucler.

Popis podcastu

Exkluzivní hosté každý den na Frekvenci 1! Lidé, o kterých se mluví nebo mluvit bude! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.