Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Michal Šnobr: Nové bloky Dukovan stát buduje tím nejhorším možným způsobem

Press klub

Frekvence 1

Zábava

Michal Šnobr: Nové bloky Dukovan stát buduje tím nejhorším možným způsobem

Obrázek epizody Michal Šnobr: Nové bloky Dukovan stát buduje tím nejhorším možným způsobem

Poslechněte si podcast

14. 5. 2024

17 min

O epizodě podcastu

Dostavba dalších bloků Jaderné elektrárny Dukovany má být největší investicí Česka v novodobé historii. Náklady na jeden nový reaktor mají být podle vlády 160 miliard korun. V Press klubu Frekvence 1 minoritní akcionář ČEZu a odborník na energie Michal Šnobr o dostavbě reaktorů mluvil. Podle něj jde ale o časovanou bombu, hlavně kvůli snaze postupně přecházet na zelenou energii. A to v budoucnu elektřinu může výrazně prodražit. Poslechněte si celý pořad.
Dostavba dalších bloků jaderné elektrárny Dukovany má být největší investicí Česka v novodobé historii. Náklady na jeden nový reaktor mají být podle vlády 160 miliard korun. V Press klubu Frekvence 1 minoritní akcionář ČEZu a odborník na energie Michal Šnobr o dostavbě reaktorů mluvil. Podle něj jde ale o časovanou bombu, hlavně kvůli snaze postupně přecházet na zelenou energii, což může v budoucnu elektřinu výrazně prodražit. Poslechněte si celý pořad.