Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Press klub

Frekvence 1

Společnost

Markéta Adamová: Musíme prostě vytrpět tu situaci a musíme najít takové řešení, aby se znovu nezačaly zahlcovat zdravotnické kapacity

Play

Poslechněte si podcast

26. 11. 2020

21 min

Automatický přepis podcastu

"Pro vládu musí být zásadní, zda se situace zlepšuje. A pokud ano, tak pak nic nebude bránit tomu, aby mohla rozhodnout ve prospěch právě otevření obchodů. Pokud ale ty čísla nebudou příznivá, tak samozřejmě chápeme, že nelze rozvolnit jen na pár dní a pak se zase zavřít. Musíme prostě vytrpět tu situaci a musíme se snažit najít takové řešení, aby se zároveň znovu nezačaly zahlcovat zdravotnické kapacity. Takže tohle je to, co má rozhodovat a my se snažíme vládě navrhovt naše řešení, " uvedla předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová.

Popis podcastu

Exkluzivní hosté každý den na Frekvenci 1! Lidé, o kterých se mluví nebo mluvit bude! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.