Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Press klub

Frekvence 1

Společnost

Kraus a blondýna: Kauza únosu Babiše mladšího je hodně zvláštní

Play

Poslechněte si podcast

2. 7. 2019

01:31

Exkluzivní hosté každý den na Frekvenci 1! Lidé, o kterých se mluví nebo mluvit bude! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Aktuální dění očima Jana Krause každé ráno 5:00 – 9:00 vždy po zprávách v celou a v půl exkluzivně na Frekvenci 1. Vtipně, originálně a s nadhledem, tak to umí jenom Jan Kraus. Blondýna Miluška Bittnerová se ptá na vše, o čem se mluví, a Jan Kraus jí to vysvětlí.

Automatický přepis podcastu

Kraus a blondýna státní žalobce rozhodl že policisté v kauze únosu Babiše mladšího nespáchali trestný čin co vy na to zvláštní a ona je hodně zvláštní ale už jsme to tady probírali a samozřejmě můžete se podívat na netflixu tam dokonce vypovídá člověk který trpí schizofrenií v jednom procesu je to katastrofa samozřejmě a ale to starý teda pár let a pohoršil se nad tím všichni že vůbec se k nemoci na člověka někdo vyslýchá Tak já na Naši jeli To samé ale loni a oni mají ten odkaz tak zvaný novináři že to je ve veřejném zájmu není No dobře ale my víme teda v tuhle chvíli že jde o kázeňský přestupek Stalo se to že oznamovatel únosu Babiše mladšího Oni ho ne vyslechli takže udělali chybu ano Airsoft chyba mohla být fatální Vždyť jako pokud někoho unesou tak ho můžu i zabít třeba ne neměl by jsme byli malí si uděláte to kodi český pohodlíčko v přeskočíte jdu podstatu a vnímáte se v tom co tam chcete aby bylo by se mohla požádat o svaz novinářů aby vás přijeli zítra ráno