Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jaroslav Bžoch: Nikdo nechce, aby lidé jezdili starou plechovkou, Green Deal se ale musí upravit

Press klub

Frekvence 1

Zábava

Jaroslav Bžoch: Nikdo nechce, aby lidé jezdili starou plechovkou, Green Deal se ale musí upravit

Obrázek epizody Jaroslav Bžoch: Nikdo nechce, aby lidé jezdili starou plechovkou, Green Deal se ale musí upravit

Poslechněte si podcast

11. 6. 2024

16 min

O epizodě podcastu

Green Deal bylo jedno z velkých témat předvolebních debat. Například hnutí ANO slibovalo, že ho zruší. Později tvrzení upravilo s tím, že dohodu zásadne upraví. Jaké jsou ale možnosti? A jaké budou první kroky v novém složení Evropského parlamentu? O tom mluvil v našem Press klubu nově zvolený europoslanec za ANO Jaroslav Bžoch. Volal nám přímo z Bruselu, kde se už začíná zabydlovat.
Green Deal bylo jedno z velkých témat předvolebních debat. Například hnutí ANO slibovalo, že ho zruší. Později tvrzení upravilo s tím, že dohodu zásadně upraví. Jaké jsou ale reálné možnosti? A jaké budou první kroky Evropského parlamentu v novém složení? O tom mluvil v našem Press klubu nově zvolený europoslanec za ANO Jaroslav Bžoch. Volal nám přímo z Bruselu, kde se už začíná zabydlovat.