Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jan Skopeček: Výsledky eurovoleb nejsou na oslavu, ale není to ani tragédie

Press klub

Frekvence 1

Zábava

Jan Skopeček: Výsledky eurovoleb nejsou na oslavu, ale není to ani tragédie

Obrázek epizody Jan Skopeček: Výsledky eurovoleb nejsou na oslavu, ale není to ani tragédie

Poslechněte si podcast

10. 6. 2024

15 min

O epizodě podcastu

Krajně pravicové strany dosáhly ve volbách do Evropského parlamentu velkých úspěchů. Místy otřásly tradičními politickými silami a například přiměly francouzského prezidenta Emmanuela Macrona vyhlásit předčasné parlamentní volby. Za Česko bylo nejúspěšnější hnutí ANO, koalice spolu byla druhá. Jak vidí výsledky voleb do Evropského parlamentu místopředseda Poslanecké sněmovny Jan Skopeček z ODS? Na to odpovídal v našem Press klubu.
Krajně pravicové strany dosáhly ve volbách do Evropského parlamentu velkých úspěchů. Místy otřásly tradičními politickými silami a například přiměly francouzského prezidenta Emmanuela Macrona vyhlásit předčasné parlamentní volby. Za Česko bylo nejúspěšnější hnutí ANO, koalice SPOLU byla druhá. Jak vidí výsledky voleb do Evropského parlamentu místopředseda Poslanecké sněmovny Jan Skopeček z ODS? Na to odpovídal v našem Press klubu.