Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Speciál ŽIVĚ: „Když si všichni myslí, že už je to ztracený, vstoupí do mě klid“ – Bára Špotáková

Přes Příkop

Zdeněk Haník & Jan Hloch

Sport

Speciál ŽIVĚ: „Když si všichni myslí, že už je to ztracený, vstoupí do mě klid“ – Bára Špotáková

Obrázek epizody Speciál ŽIVĚ: „Když si všichni myslí, že už je to ztracený, vstoupí do mě klid“ – Bára Špotáková

Poslechněte si podcast

24. 11. 2022

53 min

K oslavě 100. dílu podcastu Přes Příkop jsme pro vás nachystali živé vysílání v prostorách Opera v centru Prahy. Prvním hostem byla, dnes už bývalá atletka, dvojnásobná olympijská vítězka a držitelka světového rekordu v hodu oštěpem, Barbora Špotáková. Jaké byly její první dny po ukončení sportovní kariéry? Chodí si občas ještě hodit? Co se jí zalíbilo právě na oštěpu?

Bára se věnovala atletickému víceboji, než přešla čistě k hodu oštěpem. Co se jí na něm zalíbilo? Jak probíhá oštěpařský trénink? Jak bolí samotný závod? V čem byla její výhoda oproti soupeřkám a může být mezi závodnicemi přátelství i přes obrovskou konkurenci? Věří v magii vzhledem k událostem, které se odehrály před nedávným ziskem bronzu v Mnichově?

Na závěr dostali prostor na otázky naši diváci. Má Bára statistiku, který z šesti možných pokusů bývá nejúspěšnější? Pomohl jí mindset, který si vybudovala díky sportu i v běžném životě? Neláká ji překonávat v dalších letech světové rekordy ve veteránských kategoriích? Jaké povinnosti pro ni vyplývaly jako pro příslušníka armády České republiky?

Poslechněte si záznam živého nahrávání a díky všem, co za námi dorazili!

Popis podcastu

Podcast překračující hranice sportu. Místo, kde se nebojíme otevírat kontroverzní témata a polemizovat s našimi hosty. S trenéry a dalšími osobnostmi rozebíráme do hloubky sportovní zákulisí.