Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody „Nevsadil jsem všechno na sport, proto mi na TOP kousek chybí“ – Adam Sebastian Helcelet

Přes Příkop

Zdeněk Haník & Jan Hloch

Společnost

,

Sport

,

Zdraví

„Nevsadil jsem všechno na sport, proto mi na TOP kousek chybí“ – Adam Sebastian Helcelet

Obrázek epizody „Nevsadil jsem všechno na sport, proto mi na TOP kousek chybí“ – Adam Sebastian Helcelet

Poslechněte si podcast

16. 5. 2024

49 min

Je ze šlechtického rodu, má pověstný knír, byl dvakrát na olympijských hrách, může se pochlubit titulem vicemistra Evropy v desetiboji a mnoho dalšího. Hostem nejnovějšího dílu podcastu Přes Příkop je Adam Sebastian Helcelet.

První otázka snad ani nemohla mířit jinam, než na Adamův knír… Kolik času denně mu zabere jeho úprava? Čím je spojený s Boženou Němcovou? Jak se dostal k desetiboji? Narodil se s vítěznou mentalitou, nebo ji získal až tréninkem? Kvůli čemu nebude nikdy tak dobrý jako Roman Šebrle nebo Tomáš Dvořák? Jak se trénuje desetiboj? Může si dovolit mít slabší disciplínu? Jak dobře nebo naopak špatně se mají vrcholoví atleti? Co by chtěl dělat po skončení kariéry?

Se svou manželkou Denisou Helceletovou pořádají Kempy vítězů a snaží se přivádět děti ke sportu. Co je k tomu motivuje? Je pravda, že jsou děti čím dál tím méně pohybově nadané? Může se Adam ve 32 letech stále zlepšovat? Jak to vypadá s jeho účastí na olympiádě v Paříži? A kdo vyhraje rodinný souboj na olympijském běhu? Poslouchejte!

A nezapomeňte nás sledovat i na Instagramu .