
„Nedokážu jezdit na vítězství. Ve vodním slalomu je každá jízda jiná“ – Gabriela Satková

O epizodě podcastu
Na olympijských hrách v Paříži si až do poslední jízdy vedla na výbornou a téměř všichni od ní očekávali medaili. Jak velký tlak cítila? Rozhodla hlava, nebo něco jiného? Co zhatilo medailové plány? Pozvání do nejnovější epizody podcastu Přes Příkop přijala jedna z nejlepších vodních slalomářek na světě, Gabriela Satková.
Mění se v průběhu let její přístup k tréninkům i závodům? Myslí si, že k olympijské medaili se člověk musí „protrpět“? Jak pracuje se sebevědomím? S jakou emocí startuje do závodů? Vstřebala už nepovedený finálový závod na OH v Paříži? Dá se kanál udělat spravedlivý pro všechny?
Gabči hlavní disciplína je kánoe. Jaký má vztah ke kajaku? Sjíždí divokou vodu i mimo kanál? Co dělá, když zrovna netrénuje? Jaký je jej vztah k sociálním sítím? Jak jí jde studium? Nebo co ji láká po sportovní kariéře?
Přejeme příjemný poslech a nezapomeňte nás sledovat i na Instagramu .