Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Vlajka pro Tibet. Proč je pro Česko důležitá tibetská otázka?

Přes čáru

Český rozhlas

Společnost

Vlajka pro Tibet. Proč je pro Česko důležitá tibetská otázka?

Obrázek epizody Vlajka pro Tibet. Proč je pro Česko důležitá tibetská otázka?

Poslechněte si podcast

11. 3. 2019

28 min

O epizodě podcastu

„Minulá koalice v čele s primátorkou Adrianou Krnáčovou usilovala o velmi vstřícné vztahy s Čínou. Chceme v Praze otočit kormidlo zpátky,“ vysvětluje radní hlavního města Hana Kordová Marvanová z hnutí STAN, proč na pražském magistrátu po letech zavlála tibetská vlajka. Proč se vztah s Tibetem v Česku přetavil i do vnitropolitických bojů? Poslechněte si magazín Přes čáru i se sinoložkou Olgou Lomovou a komentátorem Českého rozhlasu Petrem Nováčkem.
„Minulá koalice v čele s primátorkou Adrianou Krnáčovou usilovala o velmi vstřícné vztahy s Čínou. Chceme v Praze otočit kormidlo zpátky,“ vysvětluje radní hlavního města Hana Kordová Marvanová z hnutí STAN, proč na pražském magistrátu po letech zavlála tibetská vlajka. Proč se vztah s Tibetem v Česku přetavil i do vnitropolitických bojů? Poslechněte si magazín Přes čáru i se sinoložkou Olgou Lomovou a komentátorem Českého rozhlasu Petrem Nováčkem.

Všechny díly podcastu Přes čáru můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .