Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Přes čáru o slevách pro studenty a seniory ve vlacích. Nažene lidi snížení komfortu zpátky do aut?

Přes čáru

Český rozhlas

Společnost

Přes čáru o slevách pro studenty a seniory ve vlacích. Nažene lidi snížení komfortu zpátky do aut?

Obrázek epizody Přes čáru o slevách pro studenty a seniory ve vlacích. Nažene lidi snížení komfortu zpátky do aut?

Poslechněte si podcast

3. 12. 2018

23 min

O epizodě podcastu

„Jízdu vlakem využívám zhruba obden, především ten expresní segment. Musím ale bohužel říct, že komfort se po zavedení slev snížil,“ říká novinář webu Zdopravy.cz Jan Šindelář. Jeho slova potvrzuje i náměstek generálního ředitele Českých drah Michal Štěpán. „I když se nám podařilo přidat posilové vozy, tak jsou to vozy, které bohužel na našich železnicích jezdí 35 a někdy i více let.“ Oba hosté se utkali v magazínu Přes čáru. Ministerstvo dopravy se debaty odmítlo zúčastnit.
„Jízdu vlakem využívám zhruba obden, především ten expresní segment. Musím ale bohužel říct, že komfort se po zavedení slev snížil,“ říká novinář webu Zdopravy.cz Jan Šindelář. Jeho slova potvrzuje i náměstek generálního ředitele Českých drah Michal Štěpán. „I když se nám podařilo přidat posilové vozy, tak jsou to vozy, které bohužel na našich železnicích jezdí 35 a někdy i více let.“ Oba hosté se utkali v magazínu Přes čáru. Ministerstvo dopravy se debaty odmítlo zúčastnit.

Všechny díly podcastu Přes čáru můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .