Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Přes čáru: Jak politici vyřeší touhu gayů a leseb uzavírat manželství?

Přes čáru

Český rozhlas

Společnost

Přes čáru: Jak politici vyřeší touhu gayů a leseb uzavírat manželství?

Obrázek epizody Přes čáru: Jak politici vyřeší touhu gayů a leseb uzavírat manželství?

Poslechněte si podcast

8. 10. 2018

29 min

O epizodě podcastu

„Kdyby se se mnou nedej bože něco stalo, tak vůbec netuším, jak bude o dceru postaráno,“ vyjmenovává jeden z praktických důvodů zavedení manželství i pro gaye a lesby Petra Doušová, která je v současné době na mateřské dovolené s tříměsíční Alexandrou. Petra se svou partnerkou čekají na možnost vstoupit do manželství. Jestli se ho dočkají, není zatím jisté. O jeho zavedení diskutovali v pořadu Přes čáru taky poslanec Marek Výborný (KDU-ČSL) a poslankyně Radka Maxová (ANO).
„Kdyby se se mnou nedej bože něco stalo, tak vůbec netuším, jak bude o dceru postaráno,“ vyjmenovává jeden z praktických důvodů zavedení manželství i pro gaye a lesby Petra Doušová, která je v současné době na mateřské dovolené s tříměsíční Alexandrou. Petra se svou partnerkou čekají na možnost vstoupit do manželství. Jestli se ho dočkají, není zatím jisté. O jeho zavedení diskutovali v pořadu Přes čáru taky poslanec Marek Výborný (KDU-ČSL) a poslankyně Radka Maxová (ANO).

Všechny díly podcastu Přes čáru můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .