Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Počasí 4.3.2021 7-10

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ - CNN Prima NEWS

FTV Prima

Zpravodajství

Počasí 4.3.2021 7-10

Obrázek epizody Počasí 4.3.2021 7-10

Poslechněte si podcast

4. 3. 2021

4 min

Ve čtvrtek bude teplo. Přes noc se ale výrazně ochladí a do rána napadne sníh Před studenou frontou, která ve čtvrtek večer začne přecházet od severu přes naše území, k nám bude proudit od jihozápadu teplý vzduch a čekat můžeme až 14 °C. V noci na pátek pak dojde k ochlazení a do rána by mohlo místy napadnout až 5 centimetrů nového sněhu.

Popis podcastu

Aktuální i dlouhodobá předpověď počasí pro Českou republiku i zahraničí. Meteorologické mapy, předpověď srážek i větru. Stránka pořadu: https://cnn.iprima.cz/porady/pocasi Navštivte web CNN Prima NEWS na https://cnnprima.cz Sledujte CNN Prima NEWS na sociálních sítích: Facebook: https://facebook.com/cnnprima Instagram: https://instagram.com/cnnprima Twitter: https://twitter.com/cnnprima Youtube: https://www.youtube.com/c/CNNPrimaNEWSCZ