Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ CNN Prima NEWS

FTV Prima

Zpravodajství

Počasí 4.3.2021 7-10

Play

Poslechněte si podcast

4. 3. 2021

4 min

Ve čtvrtek bude teplo. Přes noc se ale výrazně ochladí a do rána napadne sníh Před studenou frontou, která ve čtvrtek večer začne přecházet od severu přes naše území, k nám bude proudit od jihozápadu teplý vzduch a čekat můžeme až 14 °C. V noci na pátek pak dojde k ochlazení a do rána by mohlo místy napadnout až 5 centimetrů nového sněhu.

Popis podcastu

<p>Aktu&aacute;ln&iacute; i dlouhodob&aacute; předpověď počas&iacute; pro Českou republiku i zahranič&iacute;. Meteorologick&eacute; mapy, předpověď sr&aacute;žek i větru.</p> <p>Nav&scaron;tivte web CNN Prima NEWS na <a href="https://cnnprima.cz">https://cnnprima.cz</a></p> <p>Sledujte CNN Prima NEWS na soci&aacute;ln&iacute;ch s&iacute;t&iacute;ch:</p> <p>Facebook: <a href="https://facebook.com/cnnprima">https://facebook.com/cnnprima</a></p> <p>Instagram: <a href="https://instagram.com/cnnprima">https://instagram.com/cnnprima</a></p> <p>Twitter: <a href="https://twitter.com/cnnprima">https://twitter.com/cnnprima</a></p> <p>Youtube: <a href="https://www.youtube.com/c/CNNPrimaNEWSCZ">https://www.youtube.com/c/CNNPrimaNEWSCZ</a></p>