Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Pavel Brycz číta „Největší muž na světě“

Prečítaj si to po sebe

Prečítaj si to po sebe

Osobní rozvoj

Pavel Brycz číta „Největší muž na světě“

Obrázek epizody Pavel Brycz číta „Největší muž na světě“

Poslechněte si podcast

5. 6. 2018

16 min

V tomto diely číta Pavel Brycz zo svojej aktuálnej knihy Největší muž na světě. Pavel vydal už cez 20 kníh a pozbieral za ne množstvo ocenení, z ktorých proste nemôžem nespomenúť Státní cenu za literaturu za knihu Patriarchátu dávno zašlá sláva a nomináciu na Magnesie Litera za Kouzelný svět Gabriely. A teraz už, Pavel Brycz, …

The postPavel Brycz číta „Největší muž na světě“appeared first onPrečítaj si to po sebe.

Popis podcastu

Jeden publikovaný spisovateľ. Jeho príbeh. Jeho hlas. Alebo jedna publikovaná spisovateľka. Jej príbeh. Jej hlas. Prečítaj si to po sebe je podcast, kde spisovatelia čítajú, čo si sami napísali. Nové epizódy snáď každý mesiac. Alebo tak nejako. Čiže ASAP – Ako SA Podarí. Tento podcast vznikol, pretože to Radovanovi prišlo ako dobrý nápad. Keďže čítačky človek nikdy kvôli práci nestihne a vôbec, nebolo by skvelé, keby publikovaní autori mohli svoje nové knihy spropagovať vlastným hlasom? Píšeme, nahrávame, striháme a publikujeme zo ♥︎ a z Prahy.