Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu Pražská kavárna

Podcast Pražská kavárna

3 epizod

0 odběratelů

Pražská kavárna je podcast o aktivních lidech v Praze, kteří mění naše okolí. Jde o politiky, novináře, moderátory, ale i kapacity ve svých oborech a nadšené mladé lidi.
Obrázek epizody Pražská kavárna #3: „Byl bych dobrým koordinátorem pro euro. Plánujeme vyjet do obcí." Říká předseda spolku Euro v Česku Michael Pascal Večeř.

Pražská kavárna #3: „Byl bych dobrým koordinátorem pro euro. Plánujeme vyjet do obcí." Říká předseda spolku Euro v Česku Michael Pascal Večeř.

1. 2. 2023

1 hod

Obrázek epizody Pražská kavárna: „Danuše za všechno neustále děkuje. S aktuálním Milionem chvilek spokojená nejsem", říká Veronika Vendlová z týmu Nerudové.

Pražská kavárna: „Danuše za všechno neustále děkuje. S aktuálním Milionem chvilek spokojená nejsem", říká Veronika Vendlová z týmu Nerudové.

11. 1. 2023

48 min

Obrázek epizody Pražská kavárna: „Sněmovna mě láká, pro právníka je to to nejzajímavější,'' říká zastupitel Robert Pecka.

Pražská kavárna: „Sněmovna mě láká, pro právníka je to to nejzajímavější,'' říká zastupitel Robert Pecka.

1. 1. 2023

48 min