Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Moje zkušenost s B7

poVídačky

Veronika Wisiorková

Zdraví

Moje zkušenost s B7

Obrázek epizody Moje zkušenost s B7

Poslechněte si podcast

28. 11. 2019

34 min

Beskydská sedmička, neboli sedm beskydských vrcholů je extrémní závod, ultramaraton, který měl ve své (naší) short verzi v roce 2017 82,4km dlouhou trasu a 4.418 m převýšení. To z něj dělá jeden z mých největších životních zážitků a posouvání limitů, a proto vám o tom chci vyprávět.

Popis podcastu

Vítejte ve světě Veroniky Wisiorkové, holky která se našla v tématech zdravého životního stylu, výživě, sportu, životním balanci, marketingu (hlavně na sociálních sítích), taky trošku v psychologii, osobnostním rozvoji a začátcích na volné noze. Baví mě vzdělávat se a předávat to dál. A o tomhle, si tady budeme poVídat. O mých zkušenost a zážiticích, které vám chci vyprávět. Taky o tom, co se vás dotýká a co vás zajímá. Abyste někdy věděli, že jsou problémy, které řešíme uplně všichni a že v tom nejste sami. Třeba vám to v některých místech pomůže věci pochopit a někdy prostě jen tak zapomenout na starosti všedních dní a jen si nechat povídat do uší.