Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

POTMĚ

Český rozhlas

Společnost

Když se narodil Maxík, začala metelice, která se doteď nezastavila.

Poslechněte si podcast

12. 5. 2022

27 min

Ester Janečková si povídá s maminkou 8 letého Maxe o tom, jak se jako rodina vyrovnávali s tím, že jejich syn neuvidí. Jak to společně zvládali, co ho intuitivně učili, jak do procesu zapojili jeho starší sestru a že lítost byla to poslední, o co stáli. Jejich životní motto mluví za vše - Ničeho se nebát a nesednout si z toho na zadek.

Všechny díly podcastu POTMĚ můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Podcast POTMĚ vrhá světlo na každodennosti ze života nevidomých. Otázky, na které byste se možná ostýchali zeptat, za vás narovinu kladou známé osobnosti. Vychutnejte si kávu či běh s Podcastem POTMĚ v uších každé dva týdny na MujRozhlas.cz. Posvítit Světlušce můžete na https://www.darujme.cz/projekt/1203071. Krásný poslech a děkujeme! Líbí se vám Podcasty POTMĚ? Máte nějaké téma ze života zrakově postižených, které by vás zajímalo? Napište nám na podcasty@svetluska.net