Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Hanč: Babiš vyhrál, neudělal chybu. TOP 09 je v klinické smrti, program AntiBabiš se už vyčerpal

Echo Podcasty

Echo Media

Zpravodajství

,

Politické zprávy

Hanč: Babiš vyhrál, neudělal chybu. TOP 09 je v klinické smrti, program AntiBabiš se už vyčerpal

Obrázek epizody Hanč: Babiš vyhrál, neudělal chybu. TOP 09 je v klinické smrti, program AntiBabiš se už vyčerpal

Poslechněte si podcast

11. 6. 2024

14 min

Program AntiBabiš se už vyčerpal. Pro SPOLU to byly volby bez tématu, do popředí se dostal Filip Turek, nakonec mu to pomohlo. Dostálová debaty v televizi zvládla a podpořil ji Andrej Babiš. Babiš dává mnohem větší důraz na estrádnost, ale po práci pro něj se mi nestýská, říká Marek Hanč, marketingový odborník, který byl mnoho let členem marketingového týmu Andreje Babiše.

Babišův elektorát prý ani nemusí vnímat, že se nějaké volby dějí, on nekandiduje, tak to pro ně není téma. Vystoupením v televizní debatě s Fialou tak mobilizoval poslední voliče. Na konci dne pokus o mobilizaci voličů SPOLU pomohl Babišovi, jeho voliči chtěli vyjádřit nespokojenost s vládou.

Kdyby strany jako TOP 09 a KDU-ČSL nebyly v koalici, nic by nezískaly, TOP 09 je ve fázi klinické smrti, stejně tak posun nepřijde ani u ODS. STAN jsou neuchopitelný projekt postavený na vizi, že když umím řídit město, dovedu řídit i stát, chybí jednotící prvek, dodává Hanč.

Filip Turek podle Hanče mobilizoval všude v republice a bral voliče všem stranám, je vidět větší zájem mladých voličů a mužů. V konečné fázi kampaně mu ale došel dech, mluvil o brutální antikampani, nepůsobil jako lídr. Ale jemu i Danuši ve volbách pomohl. Babiš v Turkovi a Konečné také našem potenciální koaliční partnery, myslí si Hanč.

Kateřina Konečná pochopila, kdo je její volič, zprofesionalizovala kampaň, ukázalo se, že komunisti se nemusí propadnout k Babišovi, znova zvedla rudé bašty, dodává Hanč a označuje úspěch Konečné jako renesanci komunistické strany. Spojení SPD a Petra Macha prý nefungovalo, voliči chtějí vidět agresi a diskotéku, z Macha nejde drive ani energie.