Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Kvido Štěpánek o tom, jak se postavil komunistickému šéfovi a vybudoval miliardovou firmu

POPRVÉ

Podcasty HN

Byznys

Kvido Štěpánek o tom, jak se postavil komunistickému šéfovi a vybudoval miliardovou firmu

Obrázek epizody Kvido Štěpánek o tom, jak se postavil komunistickému šéfovi a vybudoval miliardovou firmu

Poslechněte si podcast

3. 8. 2020

27 min

Kvido Štěpánek je jedním z nejbohatších Čechů, vlastní společnost Isolit-Bravo, která dodává plastové díly do automobilového průmyslu a vyrábí kuchyňské spotřebiče, a jejíž roční obrat přesahuje miliardu korun. Štěpánek však zůstává skromným člověkem, který se stará o rozvoj svého rodného regionu, podporuje charitativní projekty a pomáhá hendikepovaným rodinám. V dalším díle podcastu Poprvé Kvido Štěpánek vyprávěl, jak zvládl privatizaci a překonal krušná 90. léta, jaký výrobek mu pomohl získat dostatek prostředků na investice do výroby, proč v současnosti nežádá o dotace a také kde se v něm vzala touha pomáhat potřebným.

Popis podcastu

Každý má své poprvé: špičky byznysu, umění nebo sportu. A právě tomu, jak vypadaly jejich začátky, se věnuje podcast POPRVÉ. Moderátor Jan Hrušovský si do něj zve osobnosti nejen ze světa podnikání a baví se o jejich startech a rozjezdech. O jejich poprvé.