Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Speciál Radiožurnálu: „Putin působil jako slabý a neschopný lídr.“ Co (ne)zaznělo v projevu ruského prezidenta?

Český rozhlas - Politika a zpravodajství

Český rozhlas

Zpravodajství

,

Politické zprávy

Speciál Radiožurnálu: „Putin působil jako slabý a neschopný lídr.“ Co (ne)zaznělo v projevu ruského prezidenta?

Obrázek epizody Speciál Radiožurnálu: „Putin působil jako slabý a neschopný lídr.“ Co (ne)zaznělo v projevu ruského prezidenta?

Poslechněte si podcast

9. 5. 2022

48 min

Rusko si dnes vojenskou přehlídkou na Rudém náměstí v Moskvě připomnělo konec druhé světové války v Evropě a porážku nacismu. Prezident Vladimir Putin při této příležitosti pronesl projev, v němž ruskou invazi na Ukrajinu přirovnal k boji Sovětského svazu proti nacistickému Německu a obvinil NATO, že rozvíjelo u ruských hranic vojenskou infrastrukturu. Jak projev prezidenta Putina hodnotí experti na Rusko? A proč v něm nezaznělo žádné očekávané „vítězné“ prohlášení?

Všechno z tématu Politika a zpravodajství můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .