Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Názory a argumenty: Poslechněte si všechny čtvrteční komentáře s Radko Kubičkem

Český rozhlas - Politika a zpravodajství

Český rozhlas

Zpravodajství

,

Politické zprávy

Názory a argumenty: Poslechněte si všechny čtvrteční komentáře s Radko Kubičkem

Obrázek epizody Názory a argumenty: Poslechněte si všechny čtvrteční komentáře s Radko Kubičkem

Poslechněte si podcast

11. 7. 2024

25 min

O epizodě podcastu

Halas o zrušení Green Dealu je pouze halas, s nulovou šancí na úspěch. Čeští europoslanci budou na okraji evropského dění. Evropský test zvládli Turek a Konečná. Úspěšná balkánská země v EU? Ani Chorvatsko, ani Bulharsko, ale Rumunsko. Fungují západní sankce vůči Rusku?

Všechno z tématu Politika a zpravodajství můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Andrej Babiš sází na špatnou náladu. Roste počet Rusů, kteří by odsouhlasili útok jadernými zbraněmi na napadenou Ukrajinu. Jak si skutečně vedou státní úředníci a kolik jich je? Data usvědčují politiky z populismu. Ironie Milana Kunderu neopouští ani rok po smrti.Všechno z tématu Politika a zpravodajství můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.