Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Názory a argumenty: Jiří Leschtina: Bradáčová v čele žalobců? Dobrá volba do temných časů

Názory a argumenty: Jiří Leschtina: Bradáčová v čele žalobců? Dobrá volba do temných časů

Obrázek epizody Názory a argumenty: Jiří Leschtina: Bradáčová v čele žalobců? Dobrá volba do temných časů

Poslechněte si podcast

30. 3. 2025

3 min

Když před třinácti lety ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS) uváděl do čela Vrchního státního zastupitelství v Praze Lenku Bradáčovou, prohlásil s kamennou tváří: „Nenašel jsem dost důvodů, proč ji nejmenovat.“ Tím spíš nyní nešlo přehlédnout, jak tentýž ministr Blažek při svém rozhodnutí povýšit Bradáčovou do čela Nejvyššího státního zastupitelství horlivě ujišťoval veřejnost, že „to byla přirozená kandidátka“.Všechno z tématu Politika a zpravodajství můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Aktuální zprávy z domova i ze světa. Komentáře a souvislosti.

Všechno z tématu Politika a zpravodajství můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .