Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Interview Plus: Středula: Úkolem vlády je teď řešit inflaci a ne stíhačky, které si možná nebudeme moci dovolit

Český rozhlas - Politika a zpravodajství

Český rozhlas

Zpravodajství

Interview Plus: Středula: Úkolem vlády je teď řešit inflaci a ne stíhačky, které si možná nebudeme moci dovolit

Obrázek epizody Interview Plus: Středula: Úkolem vlády je teď řešit inflaci a ne stíhačky, které si možná nebudeme moci dovolit

Poslechněte si podcast

5. 8. 2022

25 min

Odbory jsou připraveny už od září pořádat protestní akce, pokud se s vládou nedohodnou na růstu platů. Obě strany sice tvrdí, že se chtějí dohodnout, ale zatím se jejich představy dalece rozcházejí. „Přestože hovoříme o udržení kupní síly, tak jsme na jednání nepožadovali, aby byly plně nahrazeny ztráty způsobené inflací,“ deklaruje předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula.

Všechno z tématu Politika a zpravodajství můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Aktuální zprávy z domova i ze světa. Komentáře a souvislosti.