Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Interview Plus: Orbán provokuje Evropskou unii. Nejde mu o Velké Maďarsko, ale o peníze a moc, míní exvelvyslanec

Český rozhlas - Politika a zpravodajství

Český rozhlas

Zpravodajství

Interview Plus: Orbán provokuje Evropskou unii. Nejde mu o Velké Maďarsko, ale o peníze a moc, míní exvelvyslanec

Obrázek epizody Interview Plus: Orbán provokuje Evropskou unii. Nejde mu o Velké Maďarsko, ale o peníze a moc, míní exvelvyslanec

Poslechněte si podcast

24. 11. 2022

26 min

Maďarský premiér Viktor Orbán se objevil na veřejnosti se šálou ozdobenou mapou takzvaného Velkého Maďarska, které zahrnovalo i území sousedních států. „Orbán je profesionální politik a velký manipulátor a takto posílá signály voličům Fideszu, radikálům na krajní pravici a tak trochu i Evropské komisi v rámci těch tahanic. Nemyslím si, že by myslel vážně obnovu Uher, ví, že to není reálné,“ soudí bývalý maďarský velvyslanec v Praze György Varga.

Všechno z tématu Politika a zpravodajství můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Aktuální zprávy z domova i ze světa. Komentáře a souvislosti.