Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Interview Plus: Jahn: Nechceme kvůli cenám energií zdražovat vozy. Pracujeme i na levnějších elektromobilech

Český rozhlas - Politika a zpravodajství

Český rozhlas

Zpravodajství

Interview Plus: Jahn: Nechceme kvůli cenám energií zdražovat vozy. Pracujeme i na levnějších elektromobilech

Obrázek epizody Interview Plus: Jahn: Nechceme kvůli cenám energií zdražovat vozy. Pracujeme i na levnějších elektromobilech

Poslechněte si podcast

23. 9. 2022

26 min

Vláda zastropovala ceny energií pro maloodběratele a velkým firmám nachystala kompenzace. Rostoucí ceny energií dopadají i na jednoho z největších zaměstnavatelů a exportérů v Česku. „Navýšení nákladů se nevyhne ani nám. A to, co nás hlavně trápí, je dopad na dodavatelský řetězec, protože malé a střední firmy se s touto situací vyrovnávají ještě mnohem hůře,“ uvádí Martin Jahn, člen představenstva Škody Auto.

Všechno z tématu Politika a zpravodajství můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Aktuální zprávy z domova i ze světa. Komentáře a souvislosti.