Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Interview Plus: Varga: Orbán o míru jen mluví, ale chce výhody EU a NATO

Český rozhlas - Politika a zpravodajství

Český rozhlas

Zpravodajství

,

Politické zprávy

Interview Plus: Varga: Orbán o míru jen mluví, ale chce výhody EU a NATO

Obrázek epizody Interview Plus: Varga: Orbán o míru jen mluví, ale chce výhody EU a NATO

Poslechněte si podcast

10. 7. 2024

25 min

O epizodě podcastu

Maďarský premiér Viktor Orbán se bez jakýchkoli konzultací s evropskými partnery vydal na misi, která má podle něj za cíl dosáhnout míru na Ukrajině. Pár dní poté, co si v Kremlu potřásl rukou s Vladimirem Putinem, nechal ruský prezident vybombardovat dětskou nemocnici v Kyjevě. Pokládá i nadále Orbán Putina za partnera? O co mu opravdu jde? Moderuje Jan Bumba.Všechno z tématu Politika a zpravodajství můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Maďarský premiér Viktor Orbán se bez jakýchkoli konzultací s evropskými partnery vydal na misi, která má podle něj za cíl dosáhnout míru na Ukrajině. „Neustále opakuje, že chce mír, ale to dělá už od roku 2022 a začátku otevřené ruské invaze. Vyhrál s tím parlamentní volby a v tom také pokračuje. Jsem překvapen, že je to pro západní politiky nějaké překvapení,“ poznamenává maďarský bohemista a bývalý diplomat György Varga.Všechno z tématu Politika a zpravodajství můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.