Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře: Česko 2022: Život k nezaplacení. Speciál k dopadům inflace na české domácnosti

Český rozhlas - Politika a zpravodajství

Český rozhlas

Zpravodajství

,

Politické zprávy

Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře: Česko 2022: Život k nezaplacení. Speciál k dopadům inflace na české domácnosti

Obrázek epizody Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře: Česko 2022: Život k nezaplacení. Speciál k dopadům inflace na české domácnosti

Poslechněte si podcast

11. 5. 2022

19 min

Do jaké míry mohou Ministerstvo práce a sociální věcí i jiné vládní resorty a instituce využít výsledky projektu Českého rozhlasu a společnosti PAQ Research k dopadům inflace na české domácnosti a jejich výdaje? Co vypovídají údaje o schopnosti domácností vyrovnávat se s nynější sociálně-ekonomickou situací, využívat podpory od státu, ale i přizpůsobovat své priority, co se týká výdajů? Poslechněte si polední publicistiku zaměřenou na výsledky průzkumu s Janem Pokorným.

Všechno z tématu Politika a zpravodajství můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .