Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Dvacet minut Radiožurnálu: Juchelka: Stát by měl proti růstu cen pomoci plošně. Náklady by mohl hradit z dividend ČEZ

Český rozhlas - Politika a zpravodajství

Český rozhlas

Zpravodajství

Dvacet minut Radiožurnálu: Juchelka: Stát by měl proti růstu cen pomoci plošně. Náklady by mohl hradit z dividend ČEZ

Obrázek epizody Dvacet minut Radiožurnálu: Juchelka: Stát by měl proti růstu cen pomoci plošně. Náklady by mohl hradit z dividend ČEZ

Poslechněte si podcast

13. 5. 2022

24 min

Přestože podle dat Českého statistického úřadu dál výrazně rostou náklady spojené s bydlením, o státní příspěvek na bydlení žádá o čtvrtinu méně domácností než před pěti lety. Čím to je? Jaká opatření na kompenzaci rostoucích nákladů navrhuje opozice a kolik by stála? A co si opozice slibuje od sněmovních obstrukcí? Tomáš Pancíř se ve Dvaceti minutách Radiožurnálu ptal Aleše Juchelky, místopředsedy poslaneckého klubu hnutí ANO a stínového ministra práce a sociálních věcí.

Všechno z tématu Politika a zpravodajství můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .