Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Podnikatelská mysl: vzestupy a pády českých podnikatelů

Jan Sušánka

Byznys

6: David Rožek: Rád vyhledávám bezpečnostní rizika

Obrázek epizody 6: David Rožek: Rád vyhledávám bezpečnostní rizika

Poslechněte si podcast

3. 1. 2020

39 min

David Rožek je expert na bezpečnost. Nejenomže vlastní firmu, která se zabývá problémy kybernetických útoků, ale zároveň také často cestuje do zemí, kde se radikalizují terorističtí extremisté. 

Popis podcastu

Podnikatelsko-investiční podcast Podnikatelská mysl vznikl jako projekt majitele poradenské společnosti Sušánka & partneři Janem Sušánkou. Jan Sušánka se za svoji poradenskou praxi potkal s desítkami zajímavých a inspirujících podnikatelů ze segmentu menších a středních firem. Cílem podcastu budou debaty majitelů středních a menších společnosti a také jejich výkonných ředitelů o jejich cestě v podnikání. Co všechno stálo při jejich cestě k úspěchu a jaké vzestupy a pády museli překonat, aby se staly úspěšnými podnikateli. Cílem je předat vám know-how těchto lidí a upozornit na chyby, které při svém podnikání udělali a dnes by se jich vyvarovali.