Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 4: Tomáš Grec: Nesnažte se řídit pekárnu a PR agenturu zároveň

Podnikatelská mysl: vzestupy a pády českých podnikatelů

Jan Sušánka

Byznys

4: Tomáš Grec: Nesnažte se řídit pekárnu a PR agenturu zároveň

Obrázek epizody 4: Tomáš Grec: Nesnažte se řídit pekárnu a PR agenturu zároveň

Poslechněte si podcast

29. 11. 2019

43 min

Tomáš Grec je ve světě financí pojem. Člověk, který se vyšvihl mezi přední podnikatele ve financích, se před několika lety rozhodl z tohoto světa odejít a přijmout roli generálního ředitele ve firmě Elanor. Po krátké pauze je dnes opět plně ponořen do světa byznysu. A tak tento rozhovor ocení všichni, kteří podnikají a chtějí slyšet názory zkušeného byznysmena.  

Popis podcastu

Podnikatelsko-investiční podcast Podnikatelská mysl vznikl jako projekt majitele poradenské společnosti Sušánka & partneři Janem Sušánkou. Jan Sušánka se za svoji poradenskou praxi potkal s desítkami zajímavých a inspirujících podnikatelů ze segmentu menších a středních firem. Cílem podcastu budou debaty majitelů středních a menších společnosti a také jejich výkonných ředitelů o jejich cestě v podnikání. Co všechno stálo při jejich cestě k úspěchu a jaké vzestupy a pády museli překonat, aby se staly úspěšnými podnikateli. Cílem je předat vám know-how těchto lidí a upozornit na chyby, které při svém podnikání udělali a dnes by se jich vyvarovali.