Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Podnikatelská mysl: vzestupy a pády českých podnikatelů

Jan Sušánka

Byznys

3: Petr Kovařík: To, co zákon považuje za čokoládu, ještě nemusí být čokoláda

Obrázek epizody 3: Petr Kovařík: To, co zákon považuje za čokoládu, ještě nemusí být čokoláda

Poslechněte si podcast

15. 11. 2019

39 min

Petr Kovařík má firmu, která vyrábí čokoládu. Přímo v srdci Prahy. A teď už i na dalších místech, kde postupně otevírá další prodejny. Jak se vlastně do tohoto odvětví dostal a v čem ho baví? V čem se vlastně dá odlišit při výrobě čokolády? A jak vede své lidi a sebe? To jsou otázky, na které by vám tento rozhovor měl dát odpovědi. 

Popis podcastu

Podnikatelsko-investiční podcast Podnikatelská mysl vznikl jako projekt majitele poradenské společnosti Sušánka & partneři Janem Sušánkou. Jan Sušánka se za svoji poradenskou praxi potkal s desítkami zajímavých a inspirujících podnikatelů ze segmentu menších a středních firem. Cílem podcastu budou debaty majitelů středních a menších společnosti a také jejich výkonných ředitelů o jejich cestě v podnikání. Co všechno stálo při jejich cestě k úspěchu a jaké vzestupy a pády museli překonat, aby se staly úspěšnými podnikateli. Cílem je předat vám know-how těchto lidí a upozornit na chyby, které při svém podnikání udělali a dnes by se jich vyvarovali.