Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 2: Petr Hotovec: Vždycky je dobré mít něco našetřeno

Podnikatelská mysl: vzestupy a pády českých podnikatelů

Jan Sušánka

Byznys

2: Petr Hotovec: Vždycky je dobré mít něco našetřeno

Obrázek epizody 2: Petr Hotovec: Vždycky je dobré mít něco našetřeno

Poslechněte si podcast

30. 10. 2019

25 min

Dlouhou dobu vedl firmu výrobní firmu Eurosun. Dnes je úspěšným investorem v oblasti pronajímání nemovitostí.   V rozhovoru vám poradí, jak si vytvořit kvalitní finanční polštář. Nebo se dozvíte, co všechno teď aktuálně dělá a proč víc než čemukoliv jinému věří investicím do onlinu. 

Popis podcastu

Podnikatelsko-investiční podcast Podnikatelská mysl vznikl jako projekt majitele poradenské společnosti Sušánka & partneři Janem Sušánkou. Jan Sušánka se za svoji poradenskou praxi potkal s desítkami zajímavých a inspirujících podnikatelů ze segmentu menších a středních firem. Cílem podcastu budou debaty majitelů středních a menších společnosti a také jejich výkonných ředitelů o jejich cestě v podnikání. Co všechno stálo při jejich cestě k úspěchu a jaké vzestupy a pády museli překonat, aby se staly úspěšnými podnikateli. Cílem je předat vám know-how těchto lidí a upozornit na chyby, které při svém podnikání udělali a dnes by se jich vyvarovali.