Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Podnikatelská mysl: vzestupy a pády českých podnikatelů

Jan Sušánka

Byznys

12: Jan Lát: Když uděláte chybu za 30 milionů, není to příjemné

Play

Poslechněte si podcast

23. 3. 2020

40 min

Rodnná firma Beneš a Lát má dlouholetou historii. Firmu zakládal ve  30. letech nevlastní dědeček Jana Láta. Svému zaměření se pak fabrika věnuje dodnes.  Jan Lát vás v rozhovoru provede historickými milníky, ať už těmi válečnými nebo znárodněním během komunistické éry až po opětovné převzetí firmy. Co vlastně Jan Lát dnes ve firmě všechno řeší a jakým způsobem funguje vedení? Poslechněte si rozhovor, který patří k těm nejzajímavějším, které v tomto podcastu vznikly.  

Popis podcastu

Podnikatelsko-investiční podcast Podnikatelská mysl vznikl jako projekt majitele poradenské společnosti Sušánka & partneři Janem Sušánkou. Jan Sušánka se za svoji poradenskou praxi potkal s desítkami zajímavých a inspirujících podnikatelů ze segmentu menších a středních firem. Cílem podcastu budou debaty majitelů středních a menších společnosti a také jejich výkonných ředitelů o jejich cestě v podnikání. Co všechno stálo při jejich cestě k úspěchu a jaké vzestupy a pády museli překonat, aby se staly úspěšnými podnikateli. Cílem je předat vám know-how těchto lidí a upozornit na chyby, které při svém podnikání udělali a dnes by se jich vyvarovali.