Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 10: Ondřej Synovec: Zamilujte se do budování a uspějete

Podnikatelská mysl: vzestupy a pády českých podnikatelů

Jan Sušánka

Byznys

10: Ondřej Synovec: Zamilujte se do budování a uspějete

Obrázek epizody 10: Ondřej Synovec: Zamilujte se do budování a uspějete

Poslechněte si podcast

2. 3. 2020

38 min

Zakladatel projektu iSmlouva.cz Ondřej Synovec má za sebou hned několik podnikatelských projektů. Naposledy vedl digitální agenturu, od které ovšem přesedlal ke smlouvám. Pakliže vás zajímá, jakým způsobem ovlivňuje jednání majitele celou firmu nebo na co si dát pozor při budování něčeho nového, tento rozhovor si pusťte. Ondra mluví lidsky a přirozeně o věcech a situacích, které v podnikání zakusil. 

Popis podcastu

Podnikatelsko-investiční podcast Podnikatelská mysl vznikl jako projekt majitele poradenské společnosti Sušánka & partneři Janem Sušánkou. Jan Sušánka se za svoji poradenskou praxi potkal s desítkami zajímavých a inspirujících podnikatelů ze segmentu menších a středních firem. Cílem podcastu budou debaty majitelů středních a menších společnosti a také jejich výkonných ředitelů o jejich cestě v podnikání. Co všechno stálo při jejich cestě k úspěchu a jaké vzestupy a pády museli překonat, aby se staly úspěšnými podnikateli. Cílem je předat vám know-how těchto lidí a upozornit na chyby, které při svém podnikání udělali a dnes by se jich vyvarovali.