Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 1: Radovan Havlín: Staňte se vůdci nového typu

Podnikatelská mysl: vzestupy a pády českých podnikatelů

Jan Sušánka

Byznys

1: Radovan Havlín: Staňte se vůdci nového typu

Obrázek epizody 1: Radovan Havlín: Staňte se vůdci nového typu

Poslechněte si podcast

11. 10. 2019

31 min

Ve vedení svých i cizích firem je od počátku 90. let. Radovan Havlín momentálně stojí v čele české odnože firmy Toors, která se specializuje na výrobu garážových vrat a je jejich předním dodavatelem. Ve firmě razí mnoho zajímavých řešenjí, jedním z nich je například klouzavá pracovní doba pro všechny zaměstnance. Jak se liší přístup k vedení lidí v Radovanově podání oproti tomu běžnému? Zjistíte v prvním díle podcastu. Hezký poslech! 

Popis podcastu

Podnikatelsko-investiční podcast Podnikatelská mysl vznikl jako projekt majitele poradenské společnosti Sušánka & partneři Janem Sušánkou. Jan Sušánka se za svoji poradenskou praxi potkal s desítkami zajímavých a inspirujících podnikatelů ze segmentu menších a středních firem. Cílem podcastu budou debaty majitelů středních a menších společnosti a také jejich výkonných ředitelů o jejich cestě v podnikání. Co všechno stálo při jejich cestě k úspěchu a jaké vzestupy a pády museli překonat, aby se staly úspěšnými podnikateli. Cílem je předat vám know-how těchto lidí a upozornit na chyby, které při svém podnikání udělali a dnes by se jich vyvarovali.