Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Strategický management (1)

PODCASTY VŠEM

VŠEM

Osobní rozvoj

Strategický management (1)

Obrázek epizody Strategický management (1)

Poslechněte si podcast

20. 9. 2021

2 hod 20 min

Audiolearning VŠEM z oblasti managementu vám pomůže získat přehled o faktorech a silách, které působí na současné podniky a jak na ně podniky reagují svými strategickými postupy. Dále se seznámíte s jednotlivými kroky strategického managementu a problémy, s kterými je spojena jejich realizace. V aplikaci Videolearning VŠEM rovněž naleznete videolearning ke stejnému tématu, který je veřejnosti přístupný po dobu 30 dní od registrace zdarma.

Popis podcastu

V Podcastech VŠEM se setkáte s nejrůznějšími tématy a typy podcastů, protože i v rámci samotného studia na Vysoké škole ekonomie a managementu se každý student zaměřuje na to, co ho opravdu baví! Každý týden vychází nové rozhovory se studenty, absolventy, lektory a významnými osobnostmi. Poznejte vyučující, inspirujte se osobnostmi, které vystupují na VŠEM, získejte studentské tipy, a nebo se kdykoli a kdekoli učte díky audiolearningu VŠEM!