Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Radka Loja - Efektivní studijní metody, trénink paměti

PODCASTY VŠEM

VŠEM

Osobní rozvoj

Radka Loja - Efektivní studijní metody, trénink paměti

Obrázek epizody Radka Loja - Efektivní studijní metody, trénink paměti

Poslechněte si podcast

17. 9. 2021

1 hod 9 min

Radka Lojaje lektorkou, psycholožkou a osobní  koučkou. V oboru profesního vzdělávání dospělých působí již od roku  2001. Dříve pracovala jako auditorka a lektorka ve velkých firmách jako  je Prince WaterhousCoopers a Ernst&Young. Zároveň se stala autorkou  knihy "Emoce pod kontrolou - Pět kroků ke zvládnutí emocí", dále je také  autorkou online kurzu mindtrix.cz, seduo.cz a v neposlední řadě také  spoluautorkou knihy "Jak získat úspěch, klid a vyrovnanost v hektické  současnosti".

Celý život se neustále učíme něco nového. Učit se efektivně v souladu  se zapojením našeho mozku je klíčovou dovedností v dnešní hektické  době. Větší využití kapacity mozku je spojeno s originálními nápady,  úspěšným zvládnutím stresové situace či větší energií a naplnění v  životě. Existuje zde mnoho technik a možností, které nám učení usnadní,  zefektivní, čímž ve výsledku ušetříme čas. Následné nabyté informace tak  budeme schopni lépe využít a déle si je pamatovat. To vše a mnohem více  se dozvíte během přednášky paní Loja.