Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Prioritizace - jak optimalizovat rozhodovací proces a organizaci času

PODCASTY VŠEM

VŠEM

Osobní rozvoj

Prioritizace - jak optimalizovat rozhodovací proces a organizaci času

Obrázek epizody Prioritizace - jak optimalizovat rozhodovací proces a organizaci času

Poslechněte si podcast

25. 4. 2022

1 hod 21 min

Daniel Zachje studentem 2. ročníku navazujícího  magisterského programu na VŠEM a zároveň aktuálně zastává pozici  hlavního manažera ve firmě Sparring Partners, která se specializuje na  HR, well-being a zdraví zaměstnanců, konkrétně vytváření a řízení  rozvojových benefitních programů v korporátních firmách. Mimo to založil  i vlastní projekt Strive High, který podporuje mladé sportovce v  sociálně neoptimálních podmínkách.

V rámci přednášky se s Vámi Daniel podělí o příběh ze života i praktické  ukázky problematiky, včetně ukázky vědeckých studií. Seznámíte se také s  nástroji pro organizaci času a jejich aplikace, např. Dimensional  thinking, Focus Funnel, Eisenhower decision matrix, Task division, Big  rocks / Small rocks theory, Time boxing, nebo To-Do list. Navíc se  naučíte i základních funkce, které lze využívat v rámci každého dne pro  optimalizaci životního stylu a efektivity.

Popis podcastu

V Podcastech VŠEM se setkáte s nejrůznějšími tématy a typy podcastů, protože i v rámci samotného studia na Vysoké škole ekonomie a managementu se každý student zaměřuje na to, co ho opravdu baví! Každý týden vychází nové rozhovory se studenty, absolventy, lektory a významnými osobnostmi. Poznejte vyučující, inspirujte se osobnostmi, které vystupují na VŠEM, získejte studentské tipy, a nebo se kdykoli a kdekoli učte díky audiolearningu VŠEM!