Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

PODCASTY VŠEM

VŠEM

Osobní rozvoj

Přednášky VŠEM - Adriana Dergam - Budoucnost bude udržitelná, nebo vůbec nebude

Play

Poslechněte si podcast

21. 7. 2021

55 min

Adriana Dergam začala profesionální kariéru v  Madridu v mezinárodním vysílání španělského rozhlasu. V rámci svého  skoro pětiletého působení v korporátní komunikaci ve Vodafonu a v Nadaci  Vodafone v ČR měla na starosti mimo jiné implementaci první strategie  udržitelného podnikání. Dnes působí jako konzultantka ve španělské  společnosti Neben Consulting, věnuje se dál udržitelnosti například jako  lektorka v Akademii managementu udržitelnosti nebo startupům v roli  mentorky v programu Britské obchodní komory. Adriana také působí v  neziskové novinářské organizaci Prague Center for Media Skills a je  členkou Rady vlády pro lidská práva.

V přednášce bude představen kontext vývoje společnosti a změny  očekávání od firem. Dále budou tyto trendy a jejich dopad ukázané na  příkladu konkrétních zkušeností, ať už velkých korporátů nebo startupů.  Spolu s analýzou a vývojem strategií budou studenti informováni také o  současných trendech v udržitelnosti a reportování v ČR (Agenda 2030,  firemní a neziskové iniciativy) a na mezinárodním poli (jako např.  Globální cíle udržitelného rozvoje SDGs nebo EU Zelená dohoda).

Popis podcastu

Přednášky