Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Podnikatelský plán - Lean Canvas

PODCASTY VŠEM

VŠEM

Osobní rozvoj

Podnikatelský plán - Lean Canvas

Obrázek epizody Podnikatelský plán - Lean Canvas

Poslechněte si podcast

13. 9. 2021

2 hod 56 min

Přinášíme vám další Audiolearning VŠEM z oblasti managementu, který propojuje znalosti podnikové ekonomiky s praktickou aplikací do podnikové praxe, a to z pohledu začínajícího podnikatele v podobě formování a rozvoje nového podnikatelského záměru. V aplikaci Videolearning VŠEM rovněž naleznete videolearning ke stejnému tématu, který je veřejnosti přístupný po dobu 30 dní od registrace zdarma.

Popis podcastu

V Podcastech VŠEM se setkáte s nejrůznějšími tématy a typy podcastů, protože i v rámci samotného studia na Vysoké škole ekonomie a managementu se každý student zaměřuje na to, co ho opravdu baví! Každý týden vychází nové rozhovory se studenty, absolventy, lektory a významnými osobnostmi. Poznejte vyučující, inspirujte se osobnostmi, které vystupují na VŠEM, získejte studentské tipy, a nebo se kdykoli a kdekoli učte díky audiolearningu VŠEM!