Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jak tě tvoje mysl klame

PODCASTY VŠEM

VŠEM

Osobní rozvoj

Jak tě tvoje mysl klame

Obrázek epizody Jak tě tvoje mysl klame

Poslechněte si podcast

2. 5. 2022

1 hod 12 min

V rámci přednášky založené na faktech z psychologie ohledně vize vlastní  reality poznáte, jak Vaše mysl pracuje, proč určité věci v životě  nevidíte tak, jak si myslíte, proč máte tendence potvrzovat stále svou  pravdu a neotevřít se pravdě někoho druhého a proč evoluce nechtěla,  abyste byli šťastní.

Radek Karbanje expert na rozvíjení lidského potenciálu  a prosperity, kdy prostřednictvím různých technik a nástrojů z  psychologie v lidech vyvolává hluboké proměny a posouvá je tam, kam sami  chtějí. Pan Karban je mezinárodně certifikovaný TRAINER  neuro-lingvistického programování (NLP), hypnózy, EFT a TFT,  systemického koučování.

Popis podcastu

V Podcastech VŠEM se setkáte s nejrůznějšími tématy a typy podcastů, protože i v rámci samotného studia na Vysoké škole ekonomie a managementu se každý student zaměřuje na to, co ho opravdu baví! Každý týden vychází nové rozhovory se studenty, absolventy, lektory a významnými osobnostmi. Poznejte vyučující, inspirujte se osobnostmi, které vystupují na VŠEM, získejte studentské tipy, a nebo se kdykoli a kdekoli učte díky audiolearningu VŠEM!