Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Hana Ondrušková

PODCASTY VŠEM

VŠEM

Osobní rozvoj

Hana Ondrušková

Obrázek epizody Hana Ondrušková

Poslechněte si podcast

28. 12. 2020

1 hod 54 min

O epizodě podcastu

Hosté VŠEM

Hana Ondrušková je lektorka v oblasti soft skills – pomáhá lidem s osobním rozvojem, získat sebevědomí a lepší pocit ze života. Témata, kterým se věnuje, jsou především komunikace, typologii osobnosti, prezentační dovednosti, ale také time management a osobní efektivita. Videozáznam této i dalších přednášek naleznete na kanálu YouTube Studium VŠEM.

Popis podcastu

V Podcastech VŠEM se setkáte s nejrůznějšími tématy a typy podcastů, protože i v rámci samotného studia na Vysoké škole ekonomie a managementu se každý student zaměřuje na to, co ho opravdu baví! Každý týden vychází nové rozhovory se studenty, absolventy, lektory a významnými osobnostmi. Poznejte vyučující, inspirujte se osobnostmi, které vystupují na VŠEM, získejte studentské tipy, a nebo se kdykoli a kdekoli učte díky audiolearningu VŠEM!