Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Talk to s novinářem Honzou Modrákem

Podcasty Retro Nation

Retro Nation

Věda a technika

Talk to s novinářem Honzou Modrákem

Obrázek epizody Talk to s novinářem Honzou Modrákem

Poslechněte si podcast

1. 3. 2021

1 hod 6 min

Zapsal se jako dlouholetý šéfredaktor časopisu Score, Honza Modrák ale patří k novinářům, kteří se nezastavují. Dozvíte se o jeho nových projektech, i jak hrál Doom s Johnem Romerem.

Ahoj, hlásí se vám Pavel. Jak říkám hned na začátku podcastu, Honza Modrák se nedá v českém herně-novinářském lese přehlédnout. Není to jen kvůli vytrvalosti, s jakou se drží dvě desítky let mezi herními publicisty, ale také kvůli energii, se kterou se stále do nových projektů. Ať je to jeho působnost vRe-Play,Cibien‘s Cornernebo nově založený podcastModrák & Friends, Honza zůstává věrný kvalitní herní zábavě, nové i staré. A právě proto jsme si popovídali – téměř o všem! – a vy si to koukejte poslechnout.

Aby to nebyl jen výčet projektů, pustili jsme se i do rozboru doomovských a quakeovských devadesátek. Dozvíte se, jak se Honza dostal do novinařiny, jak hrál Doom s Johnem Romerem, anebo nakouknete do fungování časopisu Score. Pevně věřím, že se i zamyslíte nad tématy, které se týkají současné herní produkce.

Podcastový seriál Talk to... je prostorem pro lidi, kteří se pohybují kolem herního vývoje a novinařiny. O hrách umí mluvit, zároveň se dokáží rozkročit i do jiných oborů a směrů. Je to případJakuba Dvorského,Jindry Skeldala,Jana KavananeboHonzy OrnyaPetra Bulíře, kteří v něm seděli v minulých měsících. Pakliže vy sami máte favorita, kterého byste rádi slyšeli, dejte nám to vědět v komentářích!

Podívejte se na https://www.retronation.cz na další skvělé výlety do herního retra!

Popis podcastu

Retro Nation uvádí podcasty Michala Rybky o herní historii a Jardy Konáše o herní hudbě.