Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Talk to... Michal Berlinger

Podcasty Retro Nation

Retro Nation

Věda a technika

Talk to... Michal Berlinger

Obrázek epizody Talk to... Michal Berlinger

Poslechněte si podcast

13. 1. 2020

59 min

Poslední dva roky trávil přípravou Pilgrims od studia Amanita, před tím ve svém nezávislém studiuCircus Atosvydal Hravouku a Under Leaves a podílel se i na velkých projektech jako Mimpi nebo Blue Effect pro virtuální realitu. Je toho hodně. A to je i důvod, proč si Michal sedl do studia proti Pavlovi a popovídali si o všem možném i nemožném.

Velkou část povídání zabrala problematika her, herního hardwaru a dětí z pohledu rodičů a na ní navázala debata o herních oborech na českých univerzitách. Michal se podílí na přípravě herního oboru na FAMU v Praze, společně s Helenou Bendovou, Jaroslavem Švelchem a dalšími. Zda je to zapotřebí, jak to bude vypadat a co mohou studenti očekávat? I to se dozvíte.

Předchozí díly série Talk to…najdete ZDE!

Podcasty Retro Nation můžete poslouchat na následujících službách:

Anchor

Spotify

Apple Podcasts

Google Podcasts

Overcasts

Pocket Casts

Radio Public

RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace

RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O Talk to…

Cyklus Talk to… je povídáním s vývojáři, kteří se otiskli do historie vývoje videoher v České republice. Novinář Pavel Dobrovský si s hosty povídá nejen o vývoji jejich starých hitů, ale i o životě, vesmíru a vůbec.

Talk to… vychází nepravidelně. Na Retro Nation najdete ještěhardwarové Wolfcasty novináře Michala RybkaaRetro Noty o herní hudbě od hudebního publicisty Jardy Konáše. Obvykle 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpořeod komunity na Patreonu.Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na emailretronationrulez@gmail.com.