Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Talk to... Jindřich "Rohlík" Skeldal

Podcasty Retro Nation

Retro Nation

Věda a technika

Talk to... Jindřich "Rohlík" Skeldal

Obrázek epizody Talk to... Jindřich "Rohlík" Skeldal

Poslechněte si podcast

7. 10. 2019

1 hod 15 min

Rozhovorový cyklus Talk to... je podcastem, ve kterém si v přátelském  duchu povídáme s předními českými vývojáři. Jindra Skeldal mezi něbezesporu patří.  Oslovil nás nejen dungeonem Brány Skeldalu (1998), ale i jeho  adventurovým pokračováním Pátý učedník (2002) a nedávným dovršením  trilogie Sedm mágů (2016) – opět dungeon. Skeldal ho pronásleduje už  více jak dvacet let. Napsalz jeho světa knihya nechal se podle něj přejmenovat – no, nestačilo by to?

Nestačilo. Jindra se podepisoval do časopisů Excalibut a Score, byl  tváří pořadu České televize GamePage a účastnil se vývoje mnoha her,  třebaDreamkillerneboColony 28.  Dnes pracuje na simulátoru herce ve virtuální realitě, podílí se na  Beat Saber a učí se jezdit na kajaku. A to proto, že argentinské tango  se už naučil. Cestuje po Africe, Evropě a dalších kontinentech a zážitky  nechává ovlivňovat svojí tvorbu. Myslíme si, že se vám výkopový díl  Talk to... bude líbit. Poslechněte si ho!

Popis podcastu

Retro Nation uvádí podcasty Michala Rybky o herní historii a Jardy Konáše o herní hudbě.