Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Retro noty: Hudba v sérii Warcraft

Podcasty Retro Nation

Retro Nation

Volnočasové

,

Dům a zahrada

Retro noty: Hudba v sérii Warcraft

Obrázek epizody Retro noty: Hudba v sérii Warcraft

Poslechněte si podcast

16. 9. 2019

25 min

Se začátky studia Blizzard a s prvním Warcraftem z roku 1994 je  neodmyslitelně spjaté jméno Gregory Alpera, který složil hudbu prakticky  „poslepu“ k neexistující hře. V dalších letech se v sérii objevili  skladatelé Glenn Stafford, Derek Duke, Tracy W. Bush a Jason Hayes,  který je hlavní tváří hudebního doprovodu her od Blizzardu.

Další informace o projektu Retro Nation najdete na RetroNation.cz a Patreonu

Retro noty Jardy Konáše jsou logickým vyústěním příspěvků od našich patronů na Patreonu .  Zavázali jsme se vydávat podcasty, ale chceme je dělat tak, aby nesly  jasný otisk Retro Nation a tudíž i váš. Retro noty budou vycházet na  střídačku s Wolfcastem , historickými pohledy na (nejen) hardwarovou minulost od Michala Rybky .  Jednoduše řečeno: 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast.  Nové podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí.