Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Retro noty: Hudba v sérii Warcraft

Podcasty Retro Nation

Retro Nation

Věda a technika

Retro noty: Hudba v sérii Warcraft

Obrázek epizody Retro noty: Hudba v sérii Warcraft

Poslechněte si podcast

16. 9. 2019

25 min

Se začátky studia Blizzard a s prvním Warcraftem z roku 1994 je  neodmyslitelně spjaté jméno Gregory Alpera, který složil hudbu prakticky  „poslepu“ k neexistující hře. V dalších letech se v sérii objevili  skladatelé Glenn Stafford, Derek Duke, Tracy W. Bush a Jason Hayes,  který je hlavní tváří hudebního doprovodu her od Blizzardu.

Další informace o projektu Retro Nation najdete naRetroNation.czaPatreonu

Retro noty Jardy Konáše jsou logickým vyústěním příspěvků od našich patronůna Patreonu.  Zavázali jsme se vydávat podcasty, ale chceme je dělat tak, aby nesly  jasný otisk Retro Nation a tudíž i váš. Retro noty budou vycházet na  střídačku sWolfcastem, historickými pohledy na (nejen) hardwarovou minulost odMichala Rybky.  Jednoduše řečeno: 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast.  Nové podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí.

Popis podcastu

Retro Nation uvádí podcasty Michala Rybky o herní historii a Jardy Konáše o herní hudbě.