Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Retro noty 02: Život a dílo Jeremyho Soulea

Podcasty Retro Nation

Retro Nation

Věda a technika

Retro noty 02: Život a dílo Jeremyho Soulea

Obrázek epizody Retro noty 02: Život a dílo Jeremyho Soulea

Poslechněte si podcast

30. 9. 2019

26 min

Jarda Konáš se tentokrát vypravil po historických stopách Jeremy Soulea, jehož hudbu si zamiloval celý svět. Propracované orchestrální kompozice doplňují epická dobrodružství jako The Elder Scrolls, Knights of the Old Republic, Guild Wars, Total Annihilation a další. Neexistuje snad hra, ke které by Soule napsal hudbu a “netrefil se”. Však se mu také říká John Williams herního průmyslu.

Jarda mapuje Souleho začátky, od sbírání CDček (vydělával si na ně sekáním trávníků) přes hledání ideálního vydavatelského partnera až po úspěšné vlastní symfonie. Poslechněte si to - a dejte nám naretronationrulez@gmail.comvědět, jak jste spokojení.

Další informace o projektu Retro Nation najdete naRetroNation.czaPatreonu

Retro noty vychází 2x měsíčně. Pravidelně se střídá sWolfcastem novináře Michal Rybky.  Jednoduše řečeno: 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast.  Nové i starší podcasty najdete na Anchoru vždy v  pondělí.